EKO laukumu pārziņi pilnveido zināšanas

15.decembrī SIA “ZAAO” (ZAAO) EKO laukumu un EKO laukumu – biroju darbinieki pulcējās Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” uz apmācībām.

“Uzņēmums lielu vērību velta tam, lai regulāri papildinātu darbinieku zināšanas un prasmes kvalitatīvai klientu apkalpošanai, teicamai darba drošības vides uzturēšanai, pārrunātas aktualitātes atkritumu apsaimniekošanas nozarē un uzņēmuma darbībā.Ar kopīgām aktivitātēm tiek sekmēta arī komandas saliedētība. Darbiniekus apmācam jaunāko tehnoloģiju lietošanā, ko pieprasa aktuālā situācija, piemēram, šobrīd ļoti svarīga ir tiešsaites platformu iespēju pārzināšanā, kā arī, sagatavojam darbiniekus jaunu pakalpojumu sniegšanā – 7 EKO laukumos drīzumā būs pieejami kases aparāti ar bezskaidras naudas norēķinu funkciju.”

Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Ginta Gailuma

Atgādinām, ka ZAAO darbības teritorijā ir 21 EKO laukums, Cēsu, Limbažu un Saulkrastu EKO laukumi ir arī reģionālie biroji.

Šī brīža epidemioloģiskās situācijas apstākļos EKO laukumi turpina darbu, nodrošinot šķiroto materiālu nodošanas iespējas, tiek pieņemti arī elektriskie un elektroniskie atkritumi, videi kaitīgas preces, sadzīvē radušies bīstamie atkritumi, lietošanai derīgi apavi, apģērbi, mājas tekstils.Konsultācijas klienti var saņemt EKO laukumu āra teritorijā, savukārt līgumu noslēgšanas jautājumus klienti aicināti kārtot attālināti, sazinoties ar ZAAO pa tālr.64281250, epastā: vai veicot pieteikumu www.zaao.lv sadaļā Pieteikt pakalpojumu.

EKO laukumu darba laiki pieejami www.zaao.lv sadaļā Šķiroto atkritumu savākšana – EKO laukumi.

Zane Leimane
SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību vadītāja