Eiropas dienā jauniešu koris “Skan” piedalās Daiņa Rudens vides objekta atklāšanā

Eiropas dienu Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” līdz šim ir atzīmējis dažādi – ierakstīts skaists video dziesmai “Oda priekam” (https://ej.uz/at2a) mūsu kopīgai Eiropas himnai, svinēta kopība koncertā, bet šogad tā atzīmēta īpaši jauki, atklājot jaunu, mākslinieka Daiņa Rudens veidotu, vides objektu Rīgā, Bastejkalnā, kas radīts ar mērķi jauniešus tuvināt un iepazīstināt ar plašajām iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienība. Jauniešu koris “Skan” ir īsteni draugi ES un tās vērtībām!


“Šis, 2022. gads, Eiropas Savienībā ir jauniešu gads! Esam jauniešu koris, kas priecīgs un pateicīgs par iesaistes iespējām, veidojot mūsu kopīgo Eiropas Savienību – brīvprātīgajā darbā, ERASMUS+ pieredzes apmaiņās un daudzās citās programmās. Paldies Eiropas Komisijas pārstāvniecībai Latvijā, personīgi vadītājai Zanei Petrei, par viesmīlīgo uzņemšanu un paldies, ka uzaicinājāt mūs šo skaisto atklāšanas mirkli, dalīt kopā ar Jums, vairojot skaisto, noderīgo un iespējamo! Paldies arī Valmieras novada pašvaldībai,” pauž koris “Skan”.
Fotogrāfs: Ansis Klucis