Dzirnavu ezeriņa promenādē uz vasaras vakara romantiku mūzikā aicina Anta Eņģele

12.jūlijā plkst. 19.00 uz vasaras vakara romantiku mūzikā Dzirnavu ezeriņa promenādē aicina dziesminiece Anta Eņģele.

Anta Eņģele pārsteidz ar samtainu un īpašu balss tembru, kā arī plašu repertuāru – no tautasdziesmām līdz roka klasikai. Viņas koncertos hipiju balādes mijas ar meditatīvām tautasdziesmām, ko nomaina dzirkstošas ainas no Imanta Kalniņa mūzikliem vai, piemēram, jūrnieku ziņģes.

Anta pazīstama arī kā izcila Imanta Kalniņa, Valda Atāla un Haralda Sīmaņa dziesmu interpretētāja. Dziesminieces humors un pašironija, kā arī pastāsti par repertuārā iekļautajām dziesmām veido viņas koncertus par mājīgu sarunu ar klausītājiem savstarpēji vēlīgā gaisotnē.

Dziesminiece un aktrise Anta Eņģele uz skatuves kāpusi pirmajos Latvijas folkfestivālos Jelgavā astoņdesmito gadu beigās. Folkfestivālos iepazinusies ar Valdi Atālu, kuru zināmā mērā atzīst par savu iedvesmotāju muzicēšanā. Tajā pašā laikā sākusi dziedāt pie Austras Pumpures. Veiksmīga sadarbība dziesminiecei veidojusies ar Zani Šmiti, Raimondu Vazdiku, Valdi Atālu, Ilzi Grunti, Ivaru Hermani, Marko Ojalu un citiem mūziķiem.

Pasākuma apmeklējums bez maksas.