PĀRCELTS! Dzirnavu ezeriņa promenādē norisināsies Elizabetes Gailes koncerts

11.jūlijā plānotais Elizabetes Gailes koncerts Dzirnavu ezeriņa promenādē nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ pārcelts uz 17. jūliju plkst. 19.00 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

***

11.jūlijā plkst.19.00 Dzirnavu ezeriņa promenādē norisināsies Elizabetes Gailes koncerts. Noskaņu koncertā skanēs Elizabetes Gailes radītas un izpildītas dziesmas par dažādām emocijām, sajūtām un piedzīvoto.

Elizabete Gaile ir latviešu indīpop mūziķe un dziesmu autore, kura raksta savas dziesmas pie klavierēm, tās izpildot uz lielākām un mazākām skatuvēm, tai skaitā 2022. gada vasarā piedzīvoja savu debiju uz festivāla “Positivus” skatuves. Viņas dziesma “Miera iela” šajā gadā kopā ir atradusies 14 nedēļas TOP 10 atskaņotāko pašmāju dziesmu sarakstā starp visām Latvijas radiostacijām, divas reizes nokļūstot 1. vietā. Novembrī Elizabetei kopā ar savu grupu bija iespēja kāpt uz skatuves kā īpašajam viesim grupas “Astro’n’out’’ koncertā Arēnā Rīga.

Pasākuma apmeklējums bez maksas.