Dziedātāja Marija Naumova ielūdz uz koncertprogrammu “Mans sapnis”

6.novembrī plkst. 19.00 dziedātāja Marija Naumova ielūdz uz koncertprogrammu “Mans sapnis” Valmieras Kultūras centrā, aicinot pievienoties sapņaini muzikālam ceļojumam skaisto melodiju pasaulē.

Koncertā skanēs dziesmas no dažādām Marijas Naumovas koncertprogrammām – “Uz ilūziju tilta” un “Pa īstam”, “Līdz gaišām asarām” – oriģināldziesmas un pasaules romanču stāsti, Francijas muzikālās pērles, kā arī Raimonda Paula mūzika, kas veltīta Maestro 85 gadu jubilejai. Koncertā izskanēs daudziem jau zināmas un iemīļotas, kā arī pavisam nedzirdētas dziesmas.

Kopā ar Mariju uz skatuves muzicēs viņas draugi mūziķi:
Rolands Beļevičs – klavieres, akordeons
Inguss Feldmanis – ģitāra
Jegors Kovaikovs – ģitāra
Norberts Skraucis – kontrabass, bass ģitāra
Andris Buiķis – sitamie instrumenti
Līga Robežniece – pavadošais vokāls.
Koncerta skaņu režisors – Uldis Bika

Biļetes cena: EUR 12-15. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Pasākumu, uzrādot derīgu sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un personalizētu biļeti, varēs personas, kuras vakcinējušās pret Covid-19 vai pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušas Covid-19.

Iegādāties biļetes