Drošas un ērtas bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām decembrī

Nodarbībās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam fiziski un emocionāli normālai bērniņa attīstībai.

Tiešsaistes nodarbību temati:

  • 7. decembrī plkst. 16.00 “Emocionālā stāvokļa izmaiņas grūtniecības laikā”;
  • 9. decembrī plkst. 17.00 “Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā”;
  • 15. decembrī plkst. 16.00 “Bērna zīdīšana”;
  • 20. decembrī plkst. 16.00 “Bērna kopšana”.

Lai piedalītos nodarbībās, jāaizpilda anketa šeit un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, tālr. 64202595.

Pasākums tiek līdzfinansēts no projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” (vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca.