Drošas un ērtas bezmaksas tiešsaistes nodarbības topošajām māmiņām

Nodarbībās zinošas un pieredzējušas vecmātes sniedz zināšanas par grūtniecību kā īpašu laiku sievietes dzīvē, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan dzīvesveidu un attiecības ģimenē. Lai topošā māmiņa labāk sagatavotos bērniņa sagaidīšanai, nodarbību dalībnieces tiek iepazīstinātas ar jaundzimušā ikdienas aprūpi – kā pareizi bērniņu modināt, celt, nest, vannot, ģērbt. Atsevišķa nodarbība ir veltīta zīdīšanai kā ļoti svarīgam priekšnoteikumam fiziski un emocionāli normālai bērniņa attīstībai.

Tiešsaistes nodarbību temati:

  • 12.01. plkst. 17.00 – Sievietes sagatavošana dzemdībām un fiziskās sagatavotības nozīme grūtniecības laikā;
  • 24.01. plkst. 15.30 – Bērna kopšana;
  • 26.01. plkst. 16.00 – Bērna zīdīšana.

Lai piedalītos nodarbībās, vispirms jāaizpilda anketa šeit un pēc tam jāpiesakās Vidzemes slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļā (tālr. 64202595).

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca.