Drošas skrituļošanas nodarbības Rūjienā

Maija nedēļas nogalēs un jūnija sākumā bērni jau no 7 gadu vecuma un jaunieši aicināti piedalīties drošas skrituļošanas nodarbībās, kas norisināsies Viestura laukumā, Rūjienā!

Nodarbības vadīs sporta speciālists, 2019. gada Pasaules čempions skrituļslalomā Miks Zvejnieks. Treneris dos vērtīgus padomus un norādījumus, kā veiksmīgāk un ātrāk justies droši uz slidām un apgūt skrituļslidošanas prasmes, kā arī atgādinās par drošas skrituļošanas noteikumiem. Pēc nodarbībām sajutīsies droši uz skrituļslidām, spēsi noturēt līdzsvaru, vadīt slidas. Apgūtās prasmes skrituļslidošanā ļaus justies stabilāk arī ziemā uz ledus slidām un kalnu slēpēm.

Pieteikties uz nodarbībām var gan tie, kuriem nav skrituļslidošanas prasmes, gan tie, kuriem tās ir nelielas.

Skrituļslidošanai ir labvēlīga iedarbība uz sirds un asinsvadu sistēmu. Braukšanas laikā fiziski tiek attīstīts viss ķermenis, īpaši kājas.

Nodarbībās tiek nodrošinātas bezmaksas skrituļslidas, ķiveres, kāju un roku sargi. Dalībnieki var ierasties arī ar savām skrituļslidām un pārējo nepieciešamo ekipējumu drošai skrituļošanai.

Katrā grupā ierobežots dalībnieku skaits (līdz 10 dalībniekiem).

Nodarbības norisinās bez maksas.

Nodarbību grafiks: 06.05., 13.05., 21.05., 28.05., 04.06.

Katrā datumā 3 grupas:

  • Plkst. 10.00-11.00 nodarbība tiem, kuri jau mazliet māk skrituļot, vecumā no 10 līdz 13 gadiem;
  • Plkst. 11.15-12.15 nodarbība tiem, kuri jau mazliet māk skrituļot, vecumā no 14 līdz 16 gadiem;
  • Plkst. 12.30-13.30 nodarbības iesācējiem vecumā no 10 līdz 16 gadiem.

Uz nodarbībām jāierodas 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai saņemtu un uzvilktu skrituļslidas.

Nodarbībām nepieciešams pieteikties pa tālruni 29119997.

Citiem lūgums nodarbību laikā laukumu neizmantot!

Informējam, ka nodarbības laikā var tikt filmēts un/vai fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.