ATCELTS: Dodies veselīga dzīvesveida pārgājienā pa Trikātas pusi

ZIŅA PAPILDINĀTA: Šajā nedēļas nogalē plānotais veselīga dzīvesveida pārgājiens tiek atcelts sakarā ar laikapstākļiem, kas brīvdienās mūs nemaz nelutinās. Seko līdzi informācijai Facebook un pašvaldības mājaslapā, jo pārgājiens noteikti norisināsies kādā no janvāra brīvdienām!

Lai veicinātu Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības iedzīvotāju fiziskās aktivitātes un veselīga dzīvesveida paradumus, nākamajā nedēļas nogalē, 12. decembrī, dodies otrajā veselīga dzīvesveida pārgājienā šoreiz Trikātas pusē kopā ar fitnesa treneri Rudīti Truci!

Pārgājiena maršruts ~8 km garumā vedīs no Trikātas pa Vācu stigu līdz kaponieriem un atpakaļ uz Trikātu.

Galvenais, atceries par ērtiem apaviem un laikapstākļiem piemērotu apģērbu!

Tā kā dalībnieku skaits pārgājienā ir ierobežots, piesaki savu dalību iepriekš, sazinoties ar pārgājiena vadītāju Rudīti Truci pa tālruni 28356065.

Pulcēšanās plkst. 11.00 krustceļā netālu no mājām “Irbītes”, Trikātas pagastā.

Pārgājiens norisinās bez maksas.

Pārgājiens norisinās epidemioloģiski drošajā jeb “zaļajā” vidē – piedalās tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Informējam, ka pārgājiena laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Pārgājiens tiek īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola

Valmieras novada pašvaldība

Attīstības pārvaldes, Projektu vadības nodaļas

Projektu vadītāja

Projekta logo

Foto: pexels.com