Dodies veselīga dzīvesveida pārgājienā pa Brenguļu pusi “Pavasaris Divos krastos”

Lai veicinātu iedzīvotāju fiziskās aktivitātes un veselīga dzīvesveida paradumus, 17. aprīli aicina doties jau trešajā veselīga dzīvesveida pārgājienā “Pavasaris Divos krastos” kopā ar fitnesa treneri Rudīti Truci. Pārgājiena maršruts ir plānots 11 km garumā, kas vedīs no Brenguļiem pa Abula un Mīlestības takām līdz “Jaunarājiem” un atpakaļ uz Brenguļiem.

Pārgājienā var pievienoties ikviens – ņem līdzi ģimeni vai nāc individuāli, bet galvenais, atceries par ērtiem apaviem un laikapstākļiem piemērotu apģērbu.

Pulcēšanās plkst. 11.00 pie sporta centra “Kaimiņi” Brenguļos. Sīkāka informācija un pieteikšanās pie pārgājiena vadītājas pa tālruni 28356065. Informējam, ka pārgājiena laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei. Pārgājiens norisinās bez maksas!

Pārgājiens tiek īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola