Dodies nūjot pa Rūjienas pusi

Nūjošana ir augstas efektivitātes sportiska nodarbe, kurā tiek izmantota pareiza nodarbības metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai. Nūjošana palīdz atgūt un uzturēt veselību.

No 12. aprīļa līdz 31. maijam iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas nūjošanas nodarbībās Rūjienā nūjošanas treneres Ināras Ikaunieces vadībā.

Nodarbības norisināsies 12., 13., 20., 27. aprīlī un 5., 10., 19., 26., 31. maijā no plkst. 18.00 līdz 19.30. Pulcēšanās pie Rūjienas vidusskolas sporta halles (Rīgas iela 30, Rūjiena).

Dalībniekiem tiks nodrošināts bezmaksas nūjošanas inventārs. Papildus informācija pie nodarbību vadītājas pa tālruni 28767266.

Aktivitāte norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienībā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola