Dod ēkai nosaukumu!

Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus piedalīties zib akcijā, dodot vārdu jaunajam daudzfunkcionālajam sociālo pakalpojumu centram Valmierā, Rīgas ielā 53A.

Līdz rītdienas, 7. decembra plkst. 17.00, apmeklē Valmieras novada sociālā medija Facebook profilu (Valmiera.Valmieras novads), un komentāru sadaļā pie šīs ziņas, ieraksti, Tavuprāt, labskanīgāko un atbilstošāko nosaukumu jaunajai ēkai! Tāpat priekšlikumus gaidīsim uz e-pastu: . Ja ēkai nosaukums tiks izvēlēts no iedzīvotāju iesūtītajiem priekšlikumiem, tā autoru sagaida pārsteiguma balva!

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Valmierā pilnveidos pilsētā esošo sociālo pakalpojumu infrastruktūru un paplašinās Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotājiem kvalitatīvu un pieejamu sociālo pakalpojumu piedāvājumu personām ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem.

Nupat noslēgusies ēkas Valmierā, Rīgas ielā 53A būvniecība un tā ir nodota ekspluatācijā. Pašreiz vēl turpinās centra iekārtošana ar tam nepieciešamajām mēbelēm. Paredzēts, ka tajā darbosies arī specializētās darbnīcas – kokapstrādes un šūšanas prasmju apguvei. Lai nodrošinātu to darbību, iegādātas dažādas šūšanas un izšūšanas mašīnas, galda aušanas stelles, galdniecības instrumenti un darbagaldi. Darbnīcās būs iespēja darboties līdz 20 personām. Iekārtota arī telpa smilšu spēļu terapijai, veļas mazgāšanas un žāvēšanas vieta, kā arī virtuve.

Plašāka informācija par pakalpojumiem, kurus nodrošinās Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centrā, pieejama šeit.

Kopējās projekta “Daudzfunkcionālā centra un grupu dzīvokļu izveide Valmieras pilsētā” izmaksas ir 2 865 089,16 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 1 604 550,24 EUR, Valsts finansējums 204 678,66 EUR, Valsts dotācija pašvaldībām 64 491,92 EUR un Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējums 991 368,34 EUR.