Disku golfs Vaidavā

Disku golfs Vaidavā

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 26. septembrī plkst. 17.00 būs iespēja bez maksas uzspēlēt disku golfu Vaidavā.

Disku golfā, līdzīgi kā tradicionālā golfā, spēles mērķis ir – ar pēc iespējas mazāk gājieniem nokļūt līdz mērķim. Ja golfā gājienu veikšanai izmanto speciālas nūjas un bumbiņu, tad disku golfā galvenais spēles objekts ir speciāli lidojošie diski. Par mērķi šajā spēlē kalpo speciāls disku ķērājgrozs.

Pēdējos gados disku golfs kā aktīvās atpūtas veids Latvijā kļuvis populārs. Tā ir aizraujoša un aktīva spēle visai ģimenei, draugu pulciņam, darba kolektīvam, to var spēlēt no bērnības līdz pat sirmam vecumam. Disku golfa spēlēšanai nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība.

Vairāk info, sazinoties ar  Valmieras novada Sporta pārvaldes sporta organizatori Vilmu Alberingu vai pa tālr. 27816021.