Dikļos viesosies Roberto Meloni, lai iepazīstinātu ar savu jaunāko recepšu grāmatu

Sestdien, 2. oktobrī, plkst. 17.00 Dikļu kultūras centrā viesosies itāļu dziedātājs un TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni, lai iepazīstinātu ar savu jaunāko recepšu grāmatu “Pa bērnības garšām ar Roberto. 100 virtuves meistarstiķi”.

Pasākums norisināsies divās daļās, sirsnīgas sarunas par Roberto Meloni bērnību un jaunāko grāmatu mīsies ar mūziku – uzstāsies jaunā dziedātāja Laura Keita Arājuma, skanēs arī Lauras un Roberto duets.

“Šajā grāmatā ir tik daudz no manis un manas bērnības – gan bildes, gan stāsti par manu ģimeni, vecākiem, vecmāmiņu, un grāmata ir ļoti intīma. Īpaši ir tas, ka 82 cilvēki man uzticēja savas bērnības bildes, pastāstīja tik siltus bērnības stāstus par viņu vecmāmiņām un omītēm, bērnības garšām. Grāmatā savus stāstus publicējušas manas autoritātes, piemēram, Baiba Sipeniece-Gavare, Marija Naumova, mani foršie draugi, piemēram, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Markus Riva, Linda Mūrniece, izcili pavāri, piemēram, Svetlana Riškova, Andris Rūmītis, kā arī lieliski cilvēki no Latvijas pilsētām. Tas viss dara mani ļoti priecīgu, pat pārlaimīgu,” stāsta Roberto.

Roberto Meloni, kurš ir arī TV pavāršova “La Dolce Vita” vadītājs, aicina pasākumā piedalīties vietējās saimnieces, kuras vēlas dalīties ar savām īpašajām receptēm.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Roberto jaunāko recepšu grāmatu un saņemt autogrāfu. Grāmatas cena: 10 eiro.

Apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts (digitālā vai izdrukātā veidā) un derīgs personu apliecinošs dokuments. Ieeja: bez maksas.

Pasākumu organizē Valmieras novada pašvaldības Dikļu kultūras centrs.