Dikļos seriāla filmēšanas laikā iespējami īslaicīgi ierobežojumi gājējiem un transportam

24. un 25. maijā Dikļos, Dikļu pilī un pils apkārtnē notiks televīzijas mākslas seriāla “Detektīvs von Foks” (“Detective von Fock”) filmēšana. Filmēšanas darbi abās dienās paredzēti no plkst. 06.30 līdz 18.30 (laiki var mainīties laika apstākļu vai citu iemeslu dēļ).

Saistībā ar vēsturisko kadru filmēšanu aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka āra skatu filmēšanas laikā kadra zonā pils priekšā vai pils teritorijā iespējami īslaicīgi satiksmes un gājēju ierobežojumi (līdz piecām minūtēm).

Televīzijas mākslas seriāla “Detektīvs von Foks” (“Detective von Fock”) darbība norisinās 18. gadsimta sākumā Igaunijā. Filmas veidotāji ir pabeiguši darbus pie filmēšanas vietu atlases, un kā viena no filmēšanas vietām ir izvēlēta Dikļu pils un tās teritorija, kas vizuāli atbilst seriāla norises vietai 18. gs. laika periodā. Seriāla režisors ir Arun Tamm (Igaunija), operators Mart Ratasseppm (Igaunija), filmas mākslinieks Mārtiņš Straupe. Filmēšanas procesu nodrošina Latvijas kino industrijas profesionāļi sadarbībā ar kolēģiem no Igaunijas.

Šādu nozīmīgu kino projektu starptautiska īstenošana veicina ne tikai Latvijas kino industrijas, bet arī saistīto nozaru attīstīšanu un konkurētspēju starptautiskā mērogā, pakalpojumu izmantošanu un vispārēju ārvalstu finansiālo līdzekļu izlietojumu Latvijas kultūras industrijās.

Plašākai informācijai:

SIA Location Unit
Tālrunis: 20440405