Dikļos izskanēs koncertprogramma “Latviešu kino dziesmu svētki”

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos “Latviešu kino dziesmu svētkos”. Ar dzīvesprieku un degsmi, ar nostaļģiju un atmiņām, ar lepnumu un mīlestību par to tautas spēku, kas nes katru no mums un visus kopā nākotnē.

Šajās dziesmās ir kāds spēks, kas ļauj pārvarēt bailes, dziedina prātu un sasilda dvēseli. Būsim kopā – vienā valodā, vienā ritmā, vienā dziesmā – vietā, kur rodams aizsākums Dziesmu svētku tradīcijai Latvijā!

Koncertā izskanēs melodijas no tautā tik populārajām kinofilmām “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Vella kalpi”, “Mans draugs nenopietns cilvēks”, “Melnā vēža spīlēs”, “Dāvana vientuļai sievietei”, “Tās dullās Paulīnes dēļ”, “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Likteņdzirnas”, “Emīla nedarbi”, “Elpojiet dziļi”, “Klāvs Mārtiņa dēls”, “Teātris”, “Vajadzīga soliste”, “Zvejnieka dēls”, “Maija un Paija”, “Sprīdītis”, “Spēle” u.c.

Labāko latviešu kino dziesmu izlasi izdziedās Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa – Juris Kristons (taustiņi), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

“Latviešu kino dziesmu svētki” maģiski skaistajā Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos izskanēs 30. jūlijā plkst. 21.00. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs. Cena: 15 eiro. Koncerta dienā stundu pirms pasākuma biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas dabas koncertzālē.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo sešu mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs Covid-19 sertifikāts. Klausītāji aicināti ierasties uz pasākumu savlaicīgi.