Dikļos gaidāmi satiksmes ierobežojumi Dziedāšanas svētku 160. gadadienas koncertu laikā

Dikļos gaidāmi satiksmes ierobežojumi Dziedāšanas svētku 160. gadadienas koncertu laikā

15.jūnijā, kad Dikļos norisināsies pirmo Dziedāšanas svētku 160. gadadienai veltīti koncerti, no plkst. 12.00 līdz 16. jūnija plkst. 5.00 būs spēkā satiksmes ierobežojumi.

Svētku apmeklētāju un dalībnieku ērtībai Neikenkalna dabas koncertzāles apkārtnē būs ierīkotas transportlīdzekļu stāvvietas. Tāpat jāņem vērā, ka būs ierobežota apstāšanās transportlīdzekļiem autoceļa Valmiera – Dikļi – Augstroze posmā. Par autotransporta novietošanu lūdzam sekot pašvaldības policijas un brīvprātīgo darbinieku norādēm.

Aicinām sekot līdzi ceļazīmēm un ievērot satiksmes ierobežojumus, kā arī ieplānot savlaicīgāku ierašanās laiku, jo veidosies lēnāka satiksmes plūsma nekā ierasts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Plašāk par pirmo Dziedāšanas svētku 160. gadadienai veltītajiem koncertiem var lasīt šeit.