Digitālā transformācija biznesa attīstībai

Digitālā transformācija

22. februārī plkst. 11.00 notiks pasākums “Digitālā transformācija biznesa attīstībai”, ar kuru tiks uzsāktas vairākas uzņēmumu digitalizācijas atbalsta programmas. Pasākumu aicinām vērot tiešsaistē Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris un Digitālās inovācijas centrs Facebook lapā.

Atklāšanas pasākumā uzzināsiet visu aktuālāko par jaunajām atbalsta programmām. Papildus informāciju meklējiet mūsu mājas lapā.

Nedaudz pasteidzoties notikumiem pa priekšu, informējam, ka no 23.februāra rindas kārtībā sāksim pieņemt pieteikumus programmām:

  • “Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai (ALTUM)” un
  • “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā (LIAA)”.

Lūgums būt pacietīgiem, un ņemt vērā, ka pirmajos mēnešos, sniedzot pieteikumus atbalsta programmai procesu digitalizācijai (LIAA), process būs nedaudz sarežģītāks un var prasīt papildus dokumentu/ informācijas iesniegšanu.

Ja digitālā izaugsme jūsu uzņēmumam aizvien ir aktuālā, aicinām iepazīties ar informāciju www.dih.lv un sazināties ar mūsu ekspertiem: Madaru Melni () un Lindu Siliņu (), lai vienotos par nākamajiem soļiem atbalsta saņemšanas procesā.