Dienas nometne “DARE – Dari! Audz! Radi! Esi!”

DARE nometne jauniešiem

DARE no 14. līdz 18.augustam izsludina savu pirmo dienas nometni jauniešiem! Aicinām pieteikties līdz 7.augustam un realizēt savu potenciālu!

Nometne paredzēta jauniešiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Iedvesmojoša vide, dizaina domāšana, tehnoloģiju apgūšana, ieplānota arī tikšanās ar uzņēmējiem un daudz kas cits!


Dienas nometnē “DARE – Dari! Audz! Radi! Esi!” piedāvāsim Valmieras novada jauniešiem saturīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku radošā, draudzīgā un iedvesmojošā vidē. Veidosim izpratni par uzņēmējdarbību un attīstīsim uzņēmējspējas. Jaunieši apgūs jaunas prasmes un zināšanas, apzināsies savus talantus un realizēs sevi radoši. Iepazīsim darbnīcā DARE pieejamās jaunās tehnoloģijas, ģenerēsim idejas un produktu izstrādes pamatprincipus.


Tiksimies un gūsim pieredzi no Valmieras novada mājražotājiem un uzņēmējiem, apmeklēsim Valmieras Biznesa inkubatoru un Valmieras tehnikumu. Piesakies, būs interesanti!

Dalības maksa: 125 EUR.

Programma