Dienas nometne “Balanss 2024”

Balanss 2024

Dienas nometne “Balanss 2024” no 19. līdz 23.augustam bērniem un jauniešiem no 8 līdz 13 gadiem! Kopā iepazīsim fiziku, robotiku, programmēšanu, piedalīsimies dažādās sporta aktivitātēs un gatavosim kopā ar Lauru Grēviņu.

Nodarbības notiks katru dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00 Valmieras tehnikumā Valmierā, Vadu ielā 3.
Dalības maksa: 50 EUR (iekļaujot ēdienreizi).

Nometnes mērķis – rosināt skolēnu interesi par STEM nozari un inženierzinātnēm, sniegt ieskatu robotikas pasaulē, attīstīt prasmes, būvēt, programmēt, eksperimentēt, vērst uzmanību un veidot izpratni par to cik liela nozīme mūsu ikdienā ir kustībām svaigā gaisā.

Pieteikšanās

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Lindu Ribu, zvanot pa tālr. 20083787.

Vietu skaits ir ierobežots!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras tehnikums