Dibināta biedrība “Burtnieku seniori”

Šī gada 14. septembrī darbību uzsāka biedrība “Burtnieku seniori”. Seniori regulāri tiksies Burtnieku Kultūras centra telpās, lai kopā saturīgi pavadītu laiku. Interesenti aicināti pievienoties! Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 27807007.

Biedrības “Burtnieku seniori” valdes priekšsēdētāja Mārīte Barce stāsta, ka ceļš līdz biedrības dibināšanai nav bijis viegls, bet ir gandarījums, ka senioriem Burtniekos ir sava interešu grupa, iespēja satikties un kopīgi īstenot idejas.  

Pirmajā sapulcē, kas notika 6. oktobrī, tikās 35 seniori. “Negaidīju tādu atsaucību, biju patīkami pārsteigta,” tā Mārīte. Pirmajā sapulcē senioriem izsniegtas aptaujas lapas par vēlamiem pasākumiem un ekskursijām, lai tālāk varētu plānot biedrības aktivitātes. Biedrības “Burtnieku seniori” nākamā biedru sapulce plānota nākamā gada sākumā. Tāpat biedrībā turpinās senioru uzņemšana.

Par iniciatīvu priecājas arī citas senioru biedrības novadā, sveicot “Burtnieku seniorus” un vēlot pārliecību labām idejām, pašapziņu lieliskiem darbiem un apņēmību ieceru īstenošanā!