Diānas Zandes lekcija “Darba un privātās dzīves līdzsvars”

D.Zandes lekcija

2. aprīlī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca), plkst. 14:00 Pacientu Klubā norisināsies lekcija “Darba un privātās dzīves līdzsvars”, kuru vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande. Vai ir iespējams līdzsvars starp visām tavām dzīves jomām un lomām? Par to un citiem jautājumiem darba un privātās dzīves līdzsvara jomā uzzināsiet klātienē.

Šī lekcija ir atvērta sabiedrībai, un mēs aicinām apmeklēt jebkuru interesentu.

Lekcijā D. Zande pastāstīs, kā būt efektīvam dažādās dzīves jomās, kā iemācīties harmoniski balansēt starp lomām, kuras pildām savā dzīvē. Kā arī veidus kā realizēt savas atbildības darbā un mājās, piedevām spēt izbaudīt dzīvi un nesabrukt. Tik ļoti gribas saņemt skaidras atbildes uz šiem jautājumiem, vai ne?  Nodarbībā tiks pārrunātas dažas idejas, kā saglabāt reālistisku optimismu, žonglējot ar atbildībām un pienākumiem darbā un mājās. Lektore pastāstīs kā ieviest  veselīgu laika sadalījumu ģimenē, kā arī to, kāpēc  rūpes par sevi ir galvenās rūpes par citiem. Lekcijas gaitā varēsiet saņemt atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī piedalīties diskusijā.

Diāna Zande ir psiholoģe (Dr.psych., mg.art.), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, supervizore. Strādā privātpraksē ar individuālajiem klientiem un pāriem, vada dialektiski biheiviorālās terapijas prasmju grupas, lasa lekcijas RSU un visdažādākajās auditorijās visā Latvijā. Iesaistās  zinātnisko publikāciju rakstīšanā un darbojas biedrībā Debesmanna.com. D. Zande raksta grāmatas plašam lasītāju lokam un sniedz intervijas par cilvēku emocionālo labsajūtu un psiholoģiju dažādiem izdevumiem, radio un TV.

Lai pieteiktos lekcijai, lūdzu, aizpildiet pieteikšanās formu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeJWFwLQzJAyV_0_0uuN-qS574aGFPrjJ7ITarL7qxqAfzkw/viewform?usp=sf_link

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots. Lai iegūtu plašāku informāciju par lekciju, lūgums rakstīt

Alise Seile

Sabiedrisko attiecību speciāliste

VSIA “Strenču PNS”