Iespēja veikt ziedojumu taromātā

depozita_pudeles

Latvijas Samariešu apvienība (LSA) sadarbībā ar mazumtirgotāju “Lidl Latvija” izveido un uzsāk Latvijā jaunu pieredzi – iespēju veikt ziedojumu taromātā, novirzot tajos nodoto depozīta iepakojuma summu labdarībai. Pirmais “Lidl Latvija”un Latvijas Samariešu apvienības kopīgais projekts, kurā tiks piedāvāta šāda ziedojuma iespēja, būs vientuļo senioru atbalsta projekts “Vecums nav vientulība”.

Senioru atbalstra projekta “Vecums nav vientulība” ietvaros Latvijas Samariešu apvienība jau kopš 2016.gada palīdz vientuļajiem senioriem gūt jaunus iespaidus, apmeklējot kultūras un dabas objektus un pasākumus atbilstoši viņu interesēm, palīdz senioriem socializēties, kaut uz dienu izkļūt no savas viensētas un doties aplūkot interesantas vietas Latvijā.

Ceturtdien, 15. septembrī plkst. 14.00 “Lidl” veikalā Valmierā, Stacijas ielā 8 notiks svinīga ziedojumu iespējas taromātā atklāšana, kurā piedalīsies LSA dienesta “Samariešu atbalsts mājās Vidzemes nodaļas vadītāja Katrīna Vecā, Lidl Latvija reģionālais vadītājs Edijs Vanags un Valmieras novada sociālo lietu pārstāvis.