Depozīta iepakojuma pieņemšanas vietas Valmieras novadā

pudele

Dzērienu iepakojumu depozīta sistēma Latvijā darbojas kopš 2022. gada 1. februāra un līdz šim pieņemšanas vietu tīkls attīstījies, lai būtu ērti pieejams arī attālāku apdzīvotu vietu iedzīvotājiem.

Depozīta sistēmā var nodot stikla, plastmasas (PET) un metāla (skārdenes) iepakojumus, kuros iepildīti bezalkoholiskie, visa veida alus un citi alkoholiskie (līdz 6%) dzērieni, bet pats iepakojums ir marķēts ar Latvijas depozīta zīmi. Par katru nopirkto depozīta iepakojumu iedzīvotājam jāiemaksā depozīts maksa 0.10 EUR apmērā, ko pēc iepakojuma nodošanas var saņemt atpakaļ kuponu par nodotajām iepakojuma vienībām. Saņemto kuponu var izmantot pirkuma apmaksai kuponā norādītajā veikalā.

Valmieras novadā šobrīd depozīta iepakojumu iespējams nodot šādās pieņemšanas vietās: