Daudzbērnu ģimenēm pieejams atbalsts mācību piederumu iegādei

Pabalsts daudzbērnu ģimenei mācību piederumu iegādei

Valmieras novada pašvaldība aicina daudzbērnu ģimenes pieteikties pabalstam mācību piederumu iegādei 40 eiro apmērā par katru ģimenē dzīvojošu bērnu, kurš jau apgūst obligāto pamatizglītību. Par 9. klašu skolēniem pabalstu mācību piederumu iegādei var saņemt līdz mācību gada beigām. Savukārt topošo pirmklasnieku vecāki atbalstam aicināti pieteikties sākot ar jaunā mācību gada 1. septembri!

Šo atbalstu vienu reizi kalendārajā gadā var saņemt daudzbērnu ģimene, ja vismaz vienam no vecākiem kopā ar vismaz trīs bērniem deklarētā dzīvesvieta ir Valmieras novada pašvaldības administratīvajā teritorijā. Pabalstu mācību piederumu iegādei piešķir un izmaksā Valmieras novada Sociālo lietu pārvalde, pamatojoties uz vecāka iesniegumu un Sociālo lietu pārvaldes lēmumu. Tas tiek izmaksāts, pārskaitot to uz pabalsta pieprasītāja bankas vai pasta norēķinu sistēmas kontu.

Aicinām iesniegumus iesniegt elektroniski, izmantojot divas iespējas:

  • e-adreses lietotājs – tiešsaistē aizpildot un nosūtot uz Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes e-adresi speciālo pieteikuma e-formu (kā adresātu izvēloties Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldi, tā atrodama lodziņā “Izvēlies veidlapu”). (Vairāk par elektronisku saziņu ar pašvaldību lasiet šeit);
  • nosūtot elektroniski parakstītu aizpildītu iesniegumu e-pastā Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldei ();

Iesniegumu papīra veidā var iesniegt:

  • Valsts un pašvaldības vienotajos klientu centros (kontaktinformācija šeit);
  • bibliotēkās;
  • savai dzīvesvietai tuvākajam sociālajam darbiniekam;
  • vai arī nosūtot Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldei adresētu iesniegumu pa pastu (Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201).