Darbnīca DARE kļūst par radošo partneri aktīvās atpūtas nometnēm bērniem “Piedzīvojumu X virpulī 2022”

Aktīvās atpūtas, profesionālā kā arī tautas sporta vide mūsdienās ir cieši saistīta ar radošajām industrijām. Gatavojoties gan vietējiem, gan starptautiskiem sporta notikumiem, tiek darināti formastērpi, izgatavoti apbalvojumi un reklāmas suvenīri. Lai akcentētu konkrētā notikuma unikalitāti un identitāti, notiek radošs darbs, lai izveidotu dažādus drukātos materiālus un vides objektus.

Aktīvās atpūtas nometņu “Piedzīvojumu X virpulī 2022” projekta mērķis ir nodrošināt bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 13 gadiem saturīgu, aktīvu, drošu un izglītojošu laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā. Caur dažādām aktivitātēm rosināt bērnos lielāku interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Tāpat paredzētas tikšanās ar dažādām personībām un speciālistiem.

“Mums ir liels prieks, ka Valmieras Koprades darbnīca DARE būs nometnes “Piedzīvojumu X virpulī 2022” radošais partneris un nometnes dalībniekiem būs iespēja izbaudīt darbnīcas DARE piedāvātās iespējas – radīt unikālus, oriģinālus radošos darbus, kas atspoguļos sporta vides ciešu sasaisti ar radošo vidi. Tā būs iespēja dalībniekiem izmēģināt DARĒ pieejamās iekārtas, iepazīties ar darbnīcas DARE plašajām iespējām un gūt pozitīvas emocijas kopā sadarbojoties radošā vidē,” uzsver Unda Blaumane, darbnīcas DARE vadītāja.

Šovasar Valmierā notiks vairākas aktīvās atpūtas nometnes bērniem. Valmieras Olimpiskajā centrā notiks arī nometnes “Piedzīvojumu virpulī” un “Peldētapmācība, drošība uz ūdens”.

Nometņu norises vieta – atjaunotais Jāņa Daliņa stadions Valmierā.

Dalības maksa vienai personai ir 170 EUR, bet daudzbērnu ģimenēm 150 EUR. Cenā ir iekļauta ēdināšana divas reizes dienā, aktivitātes, inventārs, mediķis, u.c. Plašāka nometņu nodarbību programma būs pieejama divas nedēļas pirms katras nometnes sākuma.

Pieteikšanās nometnēm šeit.

Bērnu vasaras aktīvās atpūtas nometņu norises laiki:

Jūnijs:
27.06.–01.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”

Jūlijs:
04.07.–08.07. “Piedzīvojumu virpulis”
11.07.–15.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”
18.07.–22.07. “Piedzīvojumu X virpulī 2022”

Augusts:
01.08.–05.08. “Peldētapmācība, drošība uz ūdens”
08.08.–12.08. “Piedzīvojumu virpulis”

Vairāk informācijas:
E-pasts:
Tālr. +371 29110057, +371 29878192