Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs Valmierā piedāvā darbu sabiedrisko attiecību speciālistam (uz noteiktu laiku)

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs Valmierā piedāvā darbu sabiedrisko attiecību speciālistam (uz noteiktu laiku).

Darba pienākumi:
• Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes aktivitātēm;
• Veikt sadarbību ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus;
• Veikt preses monitoringu;
• Nodrošināt informatīvo materiālu, vizualizāciju izstrādi;
• Iesaistīties publisko pasākumu organizēšanā;
• Nodrošināt mājaslapas un sociālo tīklu lapu satura organizēšanu, plānošanu, papildināšanu;
• Veikt pasākumu fotografēšanu, foto apstrādi, foto un video arhīva uzturēšanu.

Pamatprasības:
• 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību);
• Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
• Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes;
• Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un pieredze darbā ar sociālo tīklu kontu administrēšanu, satura veidošanu;
• Profesionālas iemaņas un pieredze informatīvu, publicitātes un reprezentatīvo materiālu sagatavošanā;
• Prasme foto/video materiālu apstrādē, vizualizāciju veidošanā, izmantojot tādus tiešsaistes rīkus kā Canva u.tml.;
• Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā;
• Psiholoģiskā noturība;
• Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas;
• Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem.

Piedāvājam:
• Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu;
• Iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
• Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu;
• Bruto atalgojums, sākot no 835 eiro līdz 1190 eiro (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no pretendenta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā;
• Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē.

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālists” iesūtīt uz e-pastu līdz 11.11.2021. Tālrunis informācijai par amata pienākumiem 27327669.

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.