Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. kaujas nodrošinājuma bataljons piedāvā darbu autoapkopes speciālistam

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. kaujas nodrošinājuma bataljons Valmierā uz nenoteiktu laiku piedāvā darbu autoapkopes speciālistam.

Amata mērķis: nodrošināt automobiļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumu veikšanu kā arī darbību uzraudzību atbilstoši tehniskajiem noteikumiem.

Profesionālā kvalifikācija:

• izglītība: vidējā vai profesionālā vidējā;
  • profesionālā pieredze: vēlama iepriekšēja automehāniķa darba pieredze.

Profesionālās zināšanas un prasmes:

• automehāniķis;
  • autovadītāja apliecība B, C, vēlams CE un BE.

Pamatprasības:

• atbilstība likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta otrās un trešās daļas prasībām;
  • valsts valodas zināšanas C līmeņa 2. pakāpe un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • vēlama iepriekšējā darba pieredze autoapkopes nozarē;
  • precizitāte un augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā;
  • spēja pielietot pozitīvās saskarsmes iemaņas un dinamiski pielāgoties situācijai;
  • spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas;
  • spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem.

Piedāvājam:

• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu;
  • stabilu atalgojumu, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no pretendenta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā;
  • par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē.

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Autoapkopes speciālists” iesūtīt uz e-pastu līdz 13.01.2022.

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.