Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā uz noteiktu laiku sabiedrisko attiecību speciālistu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā uz noteiktu laiku sabiedrisko attiecību speciālistu

Sab.att.spec._SPNS

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā uz noteiktu laiku sabiedrisko attiecību speciālistu.

Prasības pretendentam:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās zinātnēs;
  • darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā ne mazāk kā 1 gads;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām;
  • angļu valoda C1 līmenis atbilstoši Eiropas kopīgajām nostādnēm valodu apguvei;
  • latviešu valodas C2 līmenis;
  • teicamas latviešus valodas runas un rakstu kultūra,
  • prasme apstrādāt informāciju, rediģēt tekstus, gatavot publikācijas un preses relīzes, informatīvos materiālus un pārskatus masu medijiem un sadarbības partneriem;
  • prasme racionāli organizēt darbu paaugstinātas intensitātes un spriedzes apstākļos;
  • augsta atbildības sajūta, teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • prasme strādāt komandā, deleģēt un koordinēt pienākumu izpildi;
  • padziļinātas datorprasmes, pieredze darbā ar Adobe Photoshop, InDesign, Canva u.c.;
  • orientācija uz rezultātu un risinājumu meklēšanu, spēja uzņemties iniciatīvu;

Darba pienākumi:

  • nodrošināt komunikāciju starp slimnīcu un tās ietekmes pusēm, lai veicinātu atbalstu slimnīcas darbībai, veidotu labvēlīgu attieksmi, mērķtiecīgi celtu slimnīcas reputāciju un informētu par aktualitātēm;
  • sadarboties ar masu medijiem, sagatavot relīzes (laikrakstiem, televīziju, žurnāliem, avīzēm, portāliem), izmantot sociālos medijus/tīklus;
  • piedalīties slimnīcas informatīvo kampaņu, konferenču un pasākumu organizēšanā;
  • slimnīcas mājas lapas satura uzturēšana;
  • administrēt slimnīcas sociālos tīklus;
  • piedalīties slimnīcas vizuālā tēla izveidē, organizēt slimnīcas reprezentācijas materiālu izstrādi;
  • veidot slimnīcas iekšējo komunikāciju: veidot slimnīcas iekšējo avīzi, rīkot formālus un neformālus pasākumus, nodrošināt informācijas apriti starp vadību un darbiniekiem;
  • sniegt atbalstu vadībai atskaišu un prezentāciju sagatavošanā, noformēšanā;
  • analizēt, apkopot un atspoguļot operatīvos darbības datus, iesniedzot to vadībai;
  • sadarbībā ar vadošajiem speciālistiem veikt uzņēmuma pašvērtējumu ilgtspējas, dažādības u.c. jomās atbilstoši izstrādātajām politikām;
  • organizēt un nodrošināt darbinieku apmierinātības aptauju un nodrošināt atgriezenisko saiti par rezultātiem, sniegt priekšlikumus vadībai darbinieku apmierinātības celšanai;
  • piedalīties Slimnīcas KSA politikas procesu ieviešanā un īstenošanā;
  • Veikt aptaujas un pētījumus par Slimnīcai svarīgiem jautājumiem;
  • līdzdalība Slimnīcas pasākumu organizācijā, kā arī līdzdalība sabiedrisko attiecību un ārējo sakaru komunikācijas projektu ieviešanā, nodrošinot gan organizatorisko, gan tehnisko atbalstu;

Piedāvājam:

  • profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • darbu profesionālā kolektīvā;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • iespējas realizēt jaunas idejas;
  • teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē;
  • ģimenei draudzīgs darba devējs, ilgtspējas indeksa zelta kategorijas laureāts;
  • stabilu atalgojumu, veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā un citus labumus atbilstoši iekšējos normatīvos noteiktajam.

Darba līgumu piedāvājam slēgt uz noteiktu laiku.

Darba samaksa (bruto) – mēnešalga  no 1230.00 EUR.

Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu  – vai pa pastu uz adresi – Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Sabiedrisko attiecību speciālists” līdz 17.02.2023.

Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530.

1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: .

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/