Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā fizioterapeitu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā fizioterapeitu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kas nodrošina katram darbiniekam profesionālu labsajūtu, mūsdienīgu, uz sadarbību vērstu darba vidi – aicina savā komandā FIZIOTERAPEITU uz nenoteiktu laiku, uz pilnu darba slodzi.

Darba pienākumi:

  • Veikt pacientu veselības un funkcionālo spēju novērtēšanu
  • Kopā ar pacientu un ārstējošo ārstu izstrādāt fizioterapeitiskās ārstēšanas plānu,
  • Veikt fizioterapeitisko ārstēšanu ar  mērķi:  samazināt sāpes, uzlabot asinsriti, stiprināt muskulatūru, uzlabot kardiovaskulārās un respiratorās funkcijas, atjaunot locītavu mobilitāti, uzlabot līdzsvara sajūtu un koordināciju, u.c.
  • Funkcionālajā diagnostikā un ārstēšanā izmantot Latvijas Republikas likumdošanā atrunātos fizioterapeita profesijas standartos minētās fizioterapeitiskās metodes.
  • Novērtēt un dokumentēt personas fizioterapeitiskās

ārstēšanas procesu,

  • Konsultēt pacientus par fizikālās terapijas procedūru veikšanu mājās,
  • Sniegt un saņemt pacienta ārstēšanai nepieciešamo informāciju no citiem veselības aprūpes speciālistiem,
  • Izstrādāt un ieviest fizisku traucējumu vai bojājumu skrīninga un profilakses programmas.
  • Veikt izglītojošo darbu slimnīcas personālam.

Prasības:

  • augstākā izglītība fizioterapijas specialitātē (fizioterapeita profesionālais grāds vai bakalaura grāds), jābūt reģistrētam ārstniecības personu reģistrā
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodu likumu
  • datora lietošanas prasmes.

Piedāvājam:

  • profesionālo zināšanu pilnveidošanu un iespēju gūt praktisku pieredzi;
  • darbu profesionālā kolektīvā;
  • iespējas realizēt jaunas idejas;
  • teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē;
  • elastīgu darba laiku;
  • iespēja pretendēt uz Eiropas Sociālā fonda kompensācijām.

Atalgojums: no 1618 – 1828 EUR par pilnu darba slodzi un papildus piemaksa par darbu īpašos apstākļos, par darba stāžu ārstniecībā, par izglītības līmeni.

Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu  – vai pa pastu uz adresi – Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Fizioterapeits” līdz 04.08.2021.

Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530.

1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: .

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/