Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā APKOPĒJU

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina darbā APKOPĒJU

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku:

Apkopēju

uz pilnu darba slodzi

Darba pienākumi:

  • Veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām;
  • Uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru.

Prasības kandidātiem:

  • godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu;
  • nepieciešams sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu
  • Pretimnākošus un profesionālus kolēģus
  • Darbam nepieciešamo apmācību
  • Teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē;

Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās.

Atalgojums: stundas tarifa likme 4.16 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos.

Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu  – vai pa pastu uz adresi – Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs”.

Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530.

1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: .

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/