Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / VID aicina darbā juristu

VID aicina darbā juristu

Valsts ieņēmumu dienests (reģ. Nr. 90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Pirmās juridisko personu parādu atgūšanas daļas Pirmās nodaļas galvenā/-ās jurista/-es ierēdņa amatu (vakance uz nenoteiktu laiku).

Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana labprātīgas nodokļu, nodevu, citu valsts noteikto obligāto maksājumu un tieši piemērojamos Eiropas Savienības normatīvajos aktos par muitas lietām noteikto maksājumu saistību izpildes, aprēķināšanas un maksāšanas pareizības kontroles, atbalsta un nodokļu parādu piedziņas jomā.

Ja Tev ir:
˗ akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
˗ zināšanas nodokļu normatīvajos aktos;
˗ prasme vienlaikus strādāt ar liela apjoma dažāda veida informāciju, pieņemt atbilstošus lēmumus;
˗ labas prasmes darbā ar MS Outlook, Word, Excel;
˗ atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
˗ nevainojama reputācija.

Ja vēlies ieguldīt savas zināšanas un prasmes interesantā un dinamiskā vidē un:
˗ veikt nodokļu nomaksas termiņu ievērošanas kontroli un darbu ar nodokļu maksātājiem par labprātīgu parādu samaksu līdz bezstrīda piedziņas uzsākšanai;
˗ veikt nodokļu un tiem pielīdzināto maksājumu bezstrīda piedziņu no iekšzemes un citu valstu nodokļu maksātājiem valsts vai Eiropas Savienības budžetam;
˗ sagatavot lēmumu projektus par nodrošinājuma līdzekļu piemērošanu;
˗ izskatīt iesniegumus, sniegt atbildes nodokļu maksātājiem, iestādēm, organizācijām pēc pieprasījuma.

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:
˗ stabilu atalgojumu, mēnešalga no 740 līdz 1121 EUR (bruto), iespējamas piemaksas;
˗ attālinātā darba iespējas;
˗ personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu;
˗ iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās;
˗ sociālās garantijas;
˗ elastīgu darba laiku;
˗ veselības apdrošināšanas polisi.

Ierēdņa dienesta vieta: Beātes iela 49, Valmiera, Talejas iela 1, Rīga, Liepājas iela 48, Kuldīga, Brīvības iela 81, Balvi, Draudzības aleja 2, Jēkabpils, Dārza iela 14A, Bauska vai kāda cita pašvaldība atbilstoši pretendenta dzīves vietai.

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz š.g.28.jūlijam lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi ar norādi “Konkurss uz NNVP_1JPPAD_1N_GJ_Vards_Uzvards_(pašvaldības nosaukums vēlamais)”.

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Piesakot savu kandidatūru vakantajam ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir VID Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, tālr.67122633.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi VID var iegūt tīmekļa vietnē Privātuma politika.

Jautājumos par amata pienākumiem zvani uz tālruņa numuru 67121701. Ja Tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru 67122633 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi ar norādi “Jautājums par konkursu”.