Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā medicīnas māsu

Valmieras tehnikums aicina darbā medicīnas māsu

Valmieras tehnikums aicina darbā medicīnas māsu (profesiju klasifikatora koda Nr.3221 01)

Galvenie darba pienākumi

  • Plānot izglītojamo profilaktiskās apskates
  • Sniegt pirmo palīdzību traumu un akūtu saslimšanu gadījumos
  • Veikt vispārēju izglītojamo veselības stāvokļa novērtēšanu
  • Kontrolēt sanitāri – higiēnisko prasību ievērošanu skolā un dienesta viesnīcā

Prasības pretendentam:

  • Medicīnas māsas izglītība un sertifikāts
  • Vēlama pieredze medicīnas māsas darbā
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam
  • Iespēja uzsākt darbu nekavējoties

Piedāvājam:

  • Darbu uz nenoteiktu laiku
  • 0,5 darba slodzi (stabilu atalgojumu no EUR 498,00 pirms nodokļu nomaksas)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Medicīnas māsas vakancei” līdz 2021.gada 29.oktobrim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.