Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā Izglītības iestādes BIBLIOTEKĀRU

Valmieras tehnikums aicina darbā Izglītības iestādes BIBLIOTEKĀRU

Valmieras tehnikums1

Valmieras tehnikums aicina darbā Izglītības iestādes BIBLIOTEKĀRU (profesiju klasifikatora kods 2622 07) uz nenoteiktu laiku ar 2024./2025. mācību gada sākumu.

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā
  • stabilu atalgojumu (no 1678,60 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa)
  • apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt pieeju bibliotēkas krājumiem un iespēju izmantot pieejamos resursus un informācijas sistēmas
  • vākt, komplektēt un ieteikt bibliotēkas grāmatas un citus iespieddarbus vai audiovizuālos materiālus
  • veikt izglītojamo un pedagogu konsultēšanu digitālajos rīkos, pētniecības metodēs, informācijas sistēmās, krājumu pārvaldībā, informācijpratībā, dokumentu pārvaldībā un saglabāšanā izglītības procesa pilnveidei
  • pētīt bibliotēkas pakalpojumu izmantotāju intereses un atbilstoši tām veikt nepieciešamas izmaiņas pakalpojumu piedāvājumā
  • organizēt izstādes un citus izglītojošus pasākumus
  • veicināt bibliotēku savstarpējo sadarbību un koordināciju, tīklošanos
  • izstrādāt bibliotēkas darba reglamentējošus dokumentus (reglamentu, lietošanas noteikumus, krājuma esības pārbaudes instrukciju utml.)
  • saskaņā ar normatīvo aktu regulējumu veikt bibliotēkas krājuma pārbaudi (inventarizāciju, esības pārbaudi)
  • optimizēt procesus, izprast nepieciešamību, iespējas un veikt bibliotēkas krājuma digitalizāciju (pārveidošanu un saglabāšanu digitālā formātā)
  • organizēt datubāzu un elektronisko katalogu izveidi, klasificēt bibliotēkas materiālu
  • ar bibliotēkas darbību saistītu izglītības projektu pieteikumu sagatavošanu finansējuma piesaistei

Prasības pretendentam:

  • Sociālo zinātņu bakalaura grāds bibliotēku, informācijas un arhīvu zinībās vai līdzvērtīga izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma 72h apjomā vai augstākā pedagoģiskā izglītība un tālākizglītības kursu sertifikāts izglītības iestāžu bibliotēku darba jomā
  • ne mazāk kā divu gadu darba pieredze bibliotekāra amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • pieredze darbā ar BIS ALISE (iegūts sertifikāts)
  • zināšanas par projektu izstrādi un vadību
  • valsts valodas zināšanas: augstākā līmeņa 1. pakāpe (C1)
  • labas angļu valodas (rakstības un mutiskās) zināšanas
  • labas zināšanas un iemaņas darbā ar datorprogrammām (MS Office), interneta pārlūkiem un citiem digitālajiem rīkiem
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes

Tālrunis informācijai: Direktore Vineta Melngārša tālr.29194941

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Izglītības iestādes bibliotekāra vakancei” līdz 2024.gada 19.aprīlim

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, .