Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā GRĀMATVEDI

Valmieras tehnikums aicina darbā GRĀMATVEDI

Valmieras tehnikums

Valmieras tehnikums aicina darbā GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (no 1015 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Prasības pretendentam:

  • Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā
  • Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi
  • Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon
  • Vēlama pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs”
  • Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku
  • Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju
  • Labas komunikācijas prasmes

Galvenie darba pienākumi:

  • Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana
  • Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon
  • Ceļazīmju pārbaude un kontrole
  • Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana
  • Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē
  • Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā

Tālrunis informācijai: Direktore Vineta Melngārša T:29194941

CV, motivētu pieteikumu (uz 1 A4 lapas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu  ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2022.gada 5.oktobrim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, .