Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO SPECIĀLISTU METODIĶI

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO SPECIĀLISTU METODIĶI

Valmieras tehnikums1

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO SPECIĀLISTU METODIĶI (profesiju klasifikatora koda Nr. 2351 03) uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu
  • Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus
  • Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija)
  • Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei

Prasības pretendentam:

  • Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs)
  • Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana
  • Labas prasmes lietvedībā
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī
  • Labas komunikācijas prasmes
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 19.aprīlim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, .