Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā galveno grāmatvedi

Valmieras tehnikums aicina darbā galveno grāmatvedi

Valmieras tehnikums

Valmieras tehnikums aicina darbā galveno grāmatvedi (profesiju klasifikatora koda Nr. 1211 04) uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (no 1209 EUR līdz 1382 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Prasības pretendentam:

  • Otrā līmeņa augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā
  • Praktiskā darba pieredze galvenā grāmatveža vai ekonomista amatā vismaz 2 gadi
  • Kompetence visos grāmatvedības procesos
  • Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu Horizon
  • Vēlama pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs”
  • Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku
  • Spēja operatīvi veikt liela apjoma informācijas analītisku apstrādi un būtiskāko datu akcentēšanu
  • Labas prasmes un pieredze komandas vadībā
  • Prasme argumentēt savu viedokli
  • Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

Galvenie darba pienākumi:

  • Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām
  • Pakļautībā esošo darbinieku vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole
  • Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana
  • Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē
  • Grāmatvedības uzskaites organizēšana Horizon
  • Inventarizāciju organizēšana un to rezultātu analizēšana
  • Grāmatvedības un finanšu atskaišu sagatavošana un iesniegšana

Tālrunis informācijai: Direktore Vineta Melngārša T:29194941

CV, motivētu pieteikumu (uz 1 A4 lapas) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Galvenā grāmatveža vakancei” līdz 2022.gada 14.aprīlim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.