Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā DIENESTA VIESNĪCAS VADĪTĀJU uz noteiktu laiku (4 mēneši)

Valmieras tehnikums aicina darbā DIENESTA VIESNĪCAS VADĪTĀJU uz noteiktu laiku (4 mēneši)

Valmieras tehnikums1

Valmieras tehnikums aicina darbā DIENESTA VIESNĪCAS VADĪTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr. 1411 10) uz noteiktu laiku (4 mēneši).

Piedāvājam:

  • 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (no 1025 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Galvenie darba pienākumi:

  • Vadīt un nodrošināt dienesta viesnīcas darbu
  • Organizēt un kontrolēt dienesta viesnīcas saimniecisko darbību
  • Vadīt un kontrolēt dienesta viesnīcu darbinieku un pedagogu darbu
  • Sagatavot dienesta viesnīcas dokumentāciju, t.sk. sastādīt ikmēneša darba grafiku un darba tabeles
  • Veikt materiālu un inventāra pasūtīšanu un pieņemšanu dienesta viesnīcas darba nodrošināšanai
  • Administrēt mācību viesnīcas noslodzi rezervāciju sistēmā Booking.com, veikt rēķinu pārbaudi un apstiprināšanu
  • Uzņemt viesus dienesta viesnīcā pēc saņemtajām rezervācijām

Prasības pretendentam:

  • profesionālā vidējā vai vispārējā vidējā izglītība
  • pedagoģiskā izglītība (B programmas kurss pedagoģijā)
  • angļu valodas zināšanas rakstiski un mutvārdos sarunvalodas līmenī
  • pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • labas organizatora iemaņas un izcilas komunikācijas prasmes
  • spēja pieņemt lēmumus, prasme reaģēt un rīkoties ārkārtas, nestandarta situācijās
  • pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu
  • komunikabilitāte, iniciatīva un sadarbības prasmes

Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Vita Zeibote T: 20279820

CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Dienesta viesnīcas vadītāja vakancei” līdz 2024.gada 5.janvārim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, .