Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras tehnikums aicina darbā dabaszinību laborantu

Valmieras tehnikums aicina darbā dabaszinību laborantu

Valmieras tehnikums

Valmieras tehnikums aicina darbā dabaszinību laborantu (profesiju klasifikatora koda Nr. 7543 08)

Piedāvājam:

  • 0,5 darba slodzi 2,5 darba dienas nedēļā
  • Stabilu atalgojumu (300 EUR mēnesī par 0,5 slodzi, pirms nodokļu nomaksas)
  • Apmaksātu profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus

Prasības pretendentam:

  • Ne mazāk kā vispārējā / profesionālā vidējā izglītība
  • Ievērot darba un vides aizsardzības prasības
  • Strādāt individuāli un sadarboties ar darba kolēģiem
  • Ievērot darba izpildes termiņus un kvalitātes prasības

Galvenie darba pienākumi:

  • Telpu, iekārtu, ierīču un komunikāciju ekspluatēšana un uzturēšana (sagatavot darba vidi, novērtēt darba vidi, nodrošināt un uzturēt darba vietu)
  • Izejvielu un reaģentu sagatavošana laboratorijas darbu veikšanai
  • Labas laboratorijas un labas ražošanas prakses un citu kvalitātes sistēmu prasību ievērošana

Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Dabaszinību laboranta vakancei” līdz 2022.gada 4.novembrim plkst.16:00.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.