Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes).

Ja Tev ir vēlme:
• veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti;
• nodrošināt pedagoģisko procesu grupā;
• sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem;
• plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju;
• iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei;

un ja Tev ir:
• izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569);
• valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
• pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu;
• psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;

mēs piedāvājam:
• atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
• darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas;
• drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu , ar norādi „Pieteikums pirmsskolas izglītības skolotāja amatam”, līdz 2021.gada 20.jūnija plkst.17.00.

Tālrunis papildu informācijai: 29405471

Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmierasnovads.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf.