Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras peldbaseins aicina pievienoties savai komandai uzkopšanas dienesta darbinieku

Valmieras peldbaseins aicina pievienoties savai komandai uzkopšanas dienesta darbinieku

aicina darbā uzkopšanas dienesta darbinieku

Amata galvenie pienākumi un prasības:

  • veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu;
  • sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru;
  • pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu;
  • augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo;
  • latviešu valodas zināšanas;

Mēs piedāvājam:

  • nakts stundās apmaksātu transportu uz mājām Valmieras robežās;
  • atalgojumu: 4,50 EUR stundā (4,30 EUR – pārbaudes laikā). Nakts stundās un svētku dienās likme atbilstoši darba likumam.
  • summēto darba laiku, maiņu darbu (rīta maiņas 06:00-14:00, dienas maiņas 12:00-20:00, vakara maiņas no 18:00-02:00)
  • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē;
  • sociālās garantijas
  • labus darba apstākļus;
  • darba apģērbu;
  • apmācības darbu uzsākot;
  • dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika.

Darba vieta: Čempionu iela 4, Valmiera, LV-4201.
CV lūdzam sūtīt līdz 4. janvārim uz
Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 26822909