Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras peldbaseins aicina darbā peldēšanas treneri

Valmieras peldbaseins aicina darbā peldēšanas treneri

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ar sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un sporta speciālistiem noteiktajām prasībām;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Vēlama darba pieredze peldēšanas trenera amatā;
  • Prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām;
  • Prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • Atbildība, iniciatīva un prasme strādāt komandā;
  • Labas komunikācijas prasmes.

Darba pienākumi:

  • būt atbildīgam par notiekošo baseina zonā;
  • organizēt un vadīt peldēšanas nodarbības, kā arī sagatavot peldbaseinu nodarbībām;
  • izstrādāt un piedāvāt individuālās peldēšanas treniņu programmas;
  • stingri sekot līdzi iekšējo kārtības noteikumu ievērošanai peldbaseina un ūdens atrakciju zonā;
  • noskaidrot klienta veselības stāvokli pirms nodarbībām ūdenī;
  • sekot līdzi klientam nodarbības gaitā, novērtējot slodzes ietekmi uz klientu;
  • izglītot klientus par peldēšanas nozīmi veselīga dzīvesveida uzturēšanā;
  • sekot līdzi ūdens stāvoklim un apkārtējai peldbaseina un ūdens zonas videi;
  • nodrošināt pastāvīgu peldbaseina uzraudzību, uzturēšanu kārtībā, atbilstību drošības, elektrodrošības un ugunsdrošības prasībām.

Piedāvājam:

  • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • labus darba apstākļus;
  • sociālās garantijas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (stundas likme 12,00 € – 15,00 €).
  • Darba vieta: Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201

Darbs maiņās, tāpēc ir viegli apvienojams ar skolu, studijām vai citu darba vietu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 30. augustam uz e-pastu: