Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā PEDAGOGU KARJERAS KONSULTANTU (profesijas kods 2359 15), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera, Valmieras  novads) uz noteiktu laiku (līdz 2022. gada 31. maijam)

Galvenie amata pienākumi:

  • individuālo karjeras konsultāciju nodrošināšana izglītojamajiem;
  • informācijas pieejamības nodrošināšana karjeras virziena izvēlei;
  • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos;
  • veikt pētniecisko un metodisko darbu;
  • karjeras attīstības atbalsta pasākumu koordinēšana, organizēšana un vadīšana dažādām mērķa grupām;
  • darba dokumentāciju kārtot atbilstoši skolas noteiktajām prasībām, ar veiktā darba rezultātiem atskaitīties skolas noteiktajā kārtībā;
  • dokumentācijas veidošana karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai;

pretendentam izvirzītās prasības:

  • augstākā izglītība pedagoģijā un karjeras konsultanta kvalifikācija vai augstākā izglītība pedagoģijā un skolotāja – karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā;
  • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts);
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām;
  • kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; patīk darbs jauniešu vidē;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

mēs piedāvājam:

  • nepilna darba slodzi – 0,3;
  • atalgojumu 900 EUR mēnesī par vienu pilnu likmi pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • iespēju strādāt mūsdienīgā vidē Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā;
  • sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē;
  • iespēju apvienot ar citu darba vietu.

Paredzamais darba tiesisko attiecību uzsākšanas datums 2022. gada 4. janvāris.

Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz (dokumentus parakstot ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu), pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijai, Zvaigžņu iela 4, Valmiera, LV – 4201, vai personīgi izglītības iestādes lietvedei, adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera, Valmieras novads ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta vakancei” līdz 2021. gada 23. decembrim plkst.11.00 (pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie dokumenti netiks vērtēti).

Tālrunis papildus informācijai: 64235793 (Izglītības iestādes direktore).

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.