Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Burtiņš” aicina darbā apkopēju

Valmieras novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Burtiņš” (turpmāk – iestāde) uz nenoteiktu laiku aicina darbā apkopēju.

Darba vietas adrese – Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Valmieras novads

Galvenie pienākumi:

Uzturēt un rūpēties par iestādes tīrību un kārtību;

prasības pretendentam:

• pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanas;
  • vēlama darba pieredze;
  • nevainojama darba kvalitāte;
  • bez kaitīgiem ieradumiem;
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;

Mēs piedāvājam:

• profesionālu kolēģu atbalstu;
  • stabilu atalgojumu 500 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo darba laiku 40 stundu nedēļā;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 30.septembrim e-pastā: .

Tālrunis informācijai: 26330075.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.