Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Burtnieku apvienības pārvalde aicina darbā palīgstrādnieku (Valmieras pagastā)

Palīgstrādnieka vakance

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku/-ci (Valmieras pagastā) uz nenoteiktu laiku.

Ja Tev ir vēlme:

• veikt saimnieciskos darbus Valmieras pagasta teritorijā:
    • apsekot Pašvaldības autoceļus, veikt neliela apjoma remontdarbus, ceļmalu apkopšanu, pļaušanu, krūmu izciršanu, zāģēšanu, novākšanu;
    • palīdzēt kopt, formēt un izzāģēt kokus un krūmus, palīdzēt likvidēt vēja vai citādā veidā nodarītos postījumus un novākt bīstamos kokus, kas apdraud ēkas, elektrolīnijas, autoceļus un citus objektus;
    • piedalīties teritorijas labiekārtošanā un uzturēšanā;
    • rūpēties par pārvaldes atbildībā esošo ēku un telpu tehnisko stāvokli;

un ja Tev ir:

• pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • zināšanas par ēku, telpu, teritoriju un autoceļu ikdienas uzturēšanas un remontu darbiem, to apjomu noteikšanu;
  • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā;
  • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām;

mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu (atbilstoši 2.mēnešalgu grupai no 515 EUR līdz 521 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu , ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2022.gada 22.jūnijam.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.