Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Burtnieku apvienības pārvalde aicina darbā dārznieku Valmieras pagastā

Dārznieka vakance

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā dārznieku/-ci Valmieras pagastā uz nenoteiktu laiku.

Ja Tev ir vēlme:

• rūpēties par Valmiermuižas parka un Valmieras pagasta publisko teritoriju apstādījumiem:
  • veikt apstādījumu ierīkošanu, kopšanu, atjaunošanu;
  • piedalīties dekoratīvo augu, koku un krūmu stādīšanā, kopšanā, formēšanā;
  • uzraudzīt teritorijas kopšanas darbu kvalitāti;
  • sniegt teritorijas labiekārtošanas priekšlikumus;

ja Tev ir:

• pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība dārzkopībā;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • zināšanas par ainavas ierīkošanas arhitektūru, plānošanu, augu stādīšanu;
  • darba pieredze parka dārznieka, dārzkopības jomā;
  • prasme organizēt savu darbu;
  • spēja strādāt komandā, precīzi, ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu, labām komunikācijas un saskarsmes prasmēm;

mēs piedāvājam:

• normālo darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • stabilu atalgojumu (atbilstoši 7.mēnešalgu grupai no 690 līdz 865 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu , ar norādi „Pieteikums dārznieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2022.gada 22.jūnijam.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29388422 vai 26434663.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.