Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Komunikācijas projektu vadītāju – EKG 2027

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas Komunikācijas projektu vadītāju uz nenoteiktu laiku.

Valmiera un Valmieras novads turpina ceļu uz Eiropas Kultūras galvaspilsētas titulu 2027.gadā. Pieteikums aizstāvēts, esam tikuši otrajā kārtā. Kopā mēs rādīsim,  kāpēc Valmierai jākļūst par Eiropas kultūras galvaspilsētu, kopā mēs atklāsim un stāstīsim, jo, ja mēs varam to iztēloties, mēs varam to īstenot. Kopā ar Tevi!

Ja Tev ir vēlme:

• veidot tekstus un vizuālos materiālus par aktualitātēm;
  • administrēt mājaslapu un sociālo tīklu kontus;
  • sadarboties ar komandu, partneriem, žurnālistiem un nozares ekspertiem Latvijā un Eiropā, lai skaidrotu “Valmiera – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” vēstījumu;
  • meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus vēstījumu izplatīšanai;
  • plānot, attīstīt un ieviest komunikācijas un mārketinga plānu, īstenot to;
  • analizēt un novērtēt komunikācijas aktivitāšu rezultātus.

un ja Tev ir:

• augstākā izglītība komunikācijas zinātnē, mārketingā vai kultūras jomā;
  • darba pieredze komunikācijas jomā kultūras projektos vai organizācijā;
  • pieredze grafiskā dizaina platformu lietošanā;
  • izcilas rakstīšanas prasmes latviešu un angļu valodā;
  • kompetences: izcilas komunikācijas spējas; teicamas organizatoriskās prasmes; radošums, pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; atbildība; iniciatīva; labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1020 EUR līdz 1230 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • atbildīgu un interesantu darbu izaicinājumiem bagātā un dinamiskā vidē;
  • iespējas īstenot radošo potenciālu un idejas uz attīstību vērstā pašvaldībā;
  • izaugsmes iespējas un zināšanu pilnveidošanu.

CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Komunikācijas projektu vadītāja/-as amatam” līdz 2021. gada 15. oktobrim plkst. 16.00.

Tālrunis papildu informācijai 64207136, 26553317.

Valmieras novads ir otrs lielākais Latvijā ar vairāk kā 3000 darbiniekiem pašvaldības dibinātajās iestādēs.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.