Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldība aicina darbā kasieri Strenču apvienības pārvaldē

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā kasieri Strenču apvienības pārvaldē

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Grāmatvedības nodaļā kasieri Strenču apvienības pārvaldē (uz noteiktu laiku).

Ja Tev ir vēlme:

• veikt kasiera pienākumus Strenču pilsētas kasē, Sedas pilsētas kasē un Jērcēnu pagasta kasē;
  • uz attaisnojošo dokumentu pamata grāmatot kases darījumus;
  • reģistrēt kasē saņemtos maksājumus citās uzskaites programmās;

un ja Tev ir:

• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • izpratne par skaidras un bezskaidras naudas darījumiem, pieredze atbilstošu dokumentu sagatavošanā;
  • resursu vadības sistēmu/programmu Horizon, Gvedis, NINO un NOMA lietošanas prasme tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

mēs piedāvājam:

• atalgojumu (atbilstoši 5.mēnešalgu grupai no 670 EUR līdz 750 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • labus darba apstākļus.

CV un motivācijas vēstuli, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Kasieris” līdz 2021.gada 8.novembrim plkst. 17:00.

Tālrunis papildu informācijai: 64207148.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.