Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldība aicina darbā apkopēju dienesta viesnīcā

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā apkopēju dienesta viesnīcā

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldība   aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze – 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (turpmāk – Iestāde)  (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras novads).

Ja Tev ir vēlme:

• uzkopt ar rokām Iestādes telpas;
  • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas;
  • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus;
  • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu;
  • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs;
  • kopt iestādes telpaugus;
  • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai dienesta viesnīcā;

un ja Tev ir:

• vispārējā vidējā vai pamatizglītība;
  • valsts valodas prasmes augstākā līmenī;
  • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu;
  • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

mēs piedāvājam:

• atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā;
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 20. oktobrim plkst.18.00 personīgi (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: .

Tālrunis informācijai: 64207148.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.