Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas I un II” skolotāju vidējās izglītības programmā (Konkurss noslēdzies bez rezultāta)

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas I un II” skolotāju vidējās izglītības programmā (Konkurss noslēdzies bez rezultāta)

dizains un tehnoloģijas I skolotāju VGKV
Konkurss beidzies bez rezultāta

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas I un II” skolotāju vidējās izglītības programmā (4 stundas nedēļā, mācību stundas iespējams vadīt attālināti (platformā ZOOM)) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras novads.

Ja Tev ir vēlme:

  • īstenot mācību programmas DIZAINS UN TEHNOLOĢIJAS I un II 11. un 12. klases skolēniem ar dzirdes traucējumiem atbilstoši Valsts izglītības standartam;
  • organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem;

un ja Tev ir:

  • izglītība, kvalifikācija un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.

mēs piedāvājam:

  • atalgojumu, t.sk. piemaksa par darbu īpašos apstākļos, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas.

Pretendentam profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītības dokumenta kopiju/-as lūdzam iesniegt personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā līdz 2024.gada 22.janvārim.

Tālrunis informācijai: 26564092.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.